پیام ریاست سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس
۱۳۹۶/۰۷/۰۱

پیام ریاست سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مجتبی مزروعی رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی بمناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادرکرد.

به گزارش واحدخبر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت و از جان گذشتگی دلیرمردان غیور و بزرگی است که اقتدار و استقلال امروز کشور را با رهبری حضرت امام خمینی کبیر (ره) رقم زدند و امروز هم مسیر سرخ و نورانی آنان با الگوگیری از آموزه های بلند اسلامی، تعالیم اهل بیت (علیهم السلام) و ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) که مصادف با ماه محرم و هفته دفاع مقدس همزمان گردیده است و  با تدابیر مقام معظم رهبری، شجاعت و فداکاری مدافعان حرم و شهدای مدافع حرم و سرداران و ایثارگران بزرگ، همراهی ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و همت و عزم مسئولان دلسوز نظام مسیر امنیت، ثبات، استقلال و پیشرفت کشور ادامه داشته و خواهد داشت.
آری تمامی آثار و خاطرات این دوران مملو از حماسه ها و رشادت های ایثارگران، رزمندگان و سنگرسازان بی سنگری است که در ایجاد بستر مناسب و هموار نمودن راه ها و امکانات برای رزمندگان از قبیل احداث جاده، پل خاکریز، سنگر و..... در سرتاسر مناطق جنگی کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته اند.
بی شک نمی توان فراموش کرد جهادگران را با رشادت ها و جانفشانی هایی که با عشق و دلدادگی به وطن، بدون هیج سنگر و سرپناهی حتی جلوتر از خطوط مقدم جنگ سنگر و خاکریز می ساختند و لقب سنگر سازان بی سنگر از امامشان دریافت نمودند
یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های تمامی شهدای گرانقدر، این ایام غرور آفرین را به ملت شهید پرور ایران اسلامی به ویژه رزمندگان، جانبازان آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا، شهدای سازمان جهاد کشاورزی و همکاران گرانقدرم در این سازمان را گرامی میداریم.
توفیق تداوم حرکت در مسیر آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز دفاع مقدس و مدافعین حرم که اسلام و انقلاب اسلامی را همواره زنده نگه داشته‌اند، از پروردگار متعال خواستارم.
 
مجتبی مزروعی
رییس سازمان

 

منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید