سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی رتبه سوم  شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد در بین دستگاههای اجرایی استان را کسب کرد
۱۳۹۷/۰۶/۲۰

سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی رتبه سوم شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد در بین دستگاههای اجرایی استان را کسب کرد

مراسم بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی با حضور استاندار خراسان رضوی و اعضای شورای اداری استان روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه در مجتمع ورزشی کارگران مشهد برگزار شد.

در این مراسم  استاندار خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: همه ما از جنس مردم هستیم  و باید تمام دغدغه هایمان مردم باشند، مدیری که در آیین نامه ها گیر کند و هدف سازمانی را عملی نکند موفق نخواهند بود،این مدیران و کارکنان هستند که می توانند تحول ایجاد کنند و ما در جشنواره شهید رجایی به دنبال آن هستیم که افرادی را که در این مسیر حرکت می کند را پیدا کنیم.
علیرضا رشیدیان افزود:البته به هر حال در ارزیابیهای انسانی ممکن است خیلی از خدمات دیده نشوند، پیرو شهید رجایی و شهید باهنر  کسی است که در گمنامی بیشتر به این مردم خدمت بیشتر می کند و در خلوت خودش هم به این مردم خیانت نمی کند و حتی نادیده گرفتن حقی از مردم به فکرش هم نمی رسد.
وی ادامه داد: امید است که سازمان اداری نظام جمهوری اسلامی ایران به سمت تحول آفرینی و بهینه سازی پیش رود زیرا سازمانها وقتی بهتر می شوند که نیروی انسانی هم تحول خواه باشد.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: در این روزگار برای مدیران دولتی ، صبر و استقامت بزرگترین هنر است،من شاهد کار مدیرانی بودم که تا دیر وقت تلاش می کردند ، تهمت می شنیدند و اذیت می شدند اما کارشان را صادقانه ادامه دادند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: امسال از ۲۰ دستگاهی که بیشترین میزان رشد را داشتند در جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.
رضا جمشیدی افزود: برای انجام فرایند ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال جاری چهار هزار نفرساعت کار کارشناسی توسط کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با همکاری 59 دستگاه اجرایی انجام شد.
وی ادامه داد: میانگین امتیاز کسب شده توسط دستگاههای اجرایی استان در شاخصهای عمومی جشنواره شهید رجایی 709 امتیاز بود که بیانگر تحقق 71 درصد اهدافی است که برای دستگاههای اجرایی در این شاخصها برنامه ریزی شده بود، همچنین میانگین امتیازات دستگاههای اجرایی استان در شاخص های اختصاصی نیز 977 امتیاز و بیانگر تحقق حدود 98 درصد اهداف اختصاصی دستگاههاست.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی اضافه کرد: : 28 دستگاه از 59 دستگاه اجرایی ارزیابی شده استان هزار امتیاز کامل را در بخش شاخصهای اختصاصی  را کسب کردند.
 مجتبی مزروعی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی هم  پس از دریافت لوح تقدیر از  دست استاندار خراسان رضوی  ، در این مراسم بیان کرد:از حمایتهای بی دریغ  جناب آقای استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی  برای کسب این موفقیت(رتبه سوم  شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد  )  تشکر می کنم  همچنین   از مجموعه همکاران خانواده بزرگ جهاد کشاورزی که در اقصی نقاط استان و در مراکز بخش و مناطق روستایی با حداقل امکانات زحمت کشیدند و علیرغم همه مشکلات اقلیمی و اقتصاد این  افتخاررا آفریدند ، تشکر می کنم و دست همه شان را می بوسم.


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید