اولین جلسه هماهنگی کمیته روستایی و عشایری ستاد  دهه مبارک فجر استان برگزار گردید
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

اولین جلسه هماهنگی کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه مبارک فجر استان برگزار گردید

اولین جلسه هماهنگی کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه مبارک فجر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد دهه فجر استان ، حجت الاسلام والمسلمین احمدی پناه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان و سایر اعضاء کمیته مذکور درسازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سلطانی دبیر ستاد دهه فجراستان  درآستانه  چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی به شعار دهه فجر امسال در سراسر کشوربا عنوان افتخار به گذشته و امید به آینده اشاره کرد .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  بر ضرورت بازگو نمودن اقدامات شاخص و مهم  انقلاب اسلامی  برای مردم به ویژه جوانان و جامعه روستایی وعشایری تاکید نمود و ادامه داد: باید برای جوانان و نوجوانانی که دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس را ندیدند ضمن تبیین تاریخ انقلاب  با استفاده از توان و ظرفیت آنان  در جهت هرچه باشکوهتربرگزار نمودن  دهه فجر و ایجاد نشاط و امید درجامعه بهره برد.
 حجت الاسلام و المسلمین سلطانی  اظهارداشت : ما در آستانه برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب هستیم و معتقدیم انقلاب به دوران پختگی و بلوغ قاطع رسیده است لذا باید با بازگو نمودن اقدامات مختلف و شاخص انقلاب در ابعاد اجرایی برای مردم به تبیین ظرفیتها ،توانمندیها وقدرت انقلاب پرداخته شود.
 وی همچنین با اشاره به مشکلات مردم  و اقدامات مسئولین برای رفع مشکلات و کمبودها اشاره کرد و ادامه داد : مسئولین باید ضمن قدرانی  از مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب و کشوربا تلاش و کارشبانه روزی و انقلابی برای حل مشکلات آنان اقدام نمایند و مردم نیز مدارا نمایند تا مشکلات برطرف گردد.
دبیر ستاد دهه فجراستان افزود با  توجه  نقش موثرجهاد کشاورزی  در تولید واقتصاد کشاورزی مسئولیت کمیته روستایی و عشایری دهه فجردر کشوربه جهاد کشاورزی واگذار گردیده است .


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۷۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید