رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت تشکلها در پیشبرد امور
۱۳۹۸/۰۲/۱۵

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت تشکلها در پیشبرد امور

شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با حضور رئیس سازمان، معاونین و مدیران ستادی و شهرستانها و مدیران ادارات کل و شرکتهای تابعه روز یکشنبه ۱۵ اردیبلهشت ماه در اتاق جلسات برگزار شد.

دراین جلسه ابتدا معاون بهبود تولیدات دامی ، معاون بهبود تولیدات گیاهی ، معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی  و جانشین معاون  توسسعه مدیریت و منابع  سازمان وضعیت موجود در واحدهای تحت امر خودرا تشریح نموده و سپس مدیران شهرستانهای مشهد، تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار به نمایندگی از مدیران شهرستانهای استان مسائل ومشکلات  جهاد کشاورزی  در سطح استان را مطرح نمودند. در این جلسه  مسئول نظام صنفی کشاورزی استان نیز  دیذدگاههای خود را برای مدیران حاضربیان نمود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: کشور ما در یک جنگ اقتصادی نابرابر قرار دارد و  برای مقابله با این شرایط انسجام و همبستگی  لازم است.
محمد رضا اورانی افزود: باید در رفتار و گفتار و کردارمان  این انسجام دیده شود ، مانمی توانیم بگوییم انسجام و وحدت داریم ولی حرفهای تفرقه افکنانه بزنیم و به افراد توهین کنیم و یا آنهارا تحقیر کنیم.
وی گفت: رفتار وگفتار و کردار ما بر اساس قانون است و هیچکدام از ما حق نداریم برداشت و سلیقه خودمان را جانشین قانون کنیم.
وی خاطر نشان کرد : ما با تخلفات عمدی در سازمان ( قبل از اینکه دستگاههای نظارتی به ما تذکر بدهند)  بشدت برخورد خواهیم کرد و مماشاتی دراین خصوص نداریم
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی مدیران  شهرستانها را افسران خط مقدم تولید در کشاورزی دانست  که اگر  وظیفه خود را درست انجام ندهند بهترین برنامه ریزیها در ستاد سازمان هم به نتیجه نخواهد رسید.
محمد رضا اورانی ادامه داد: معاونین ، مدیران وروسای جهاد کشاورزی باید شجاعت و مسئولیت پذیری لازم را داشته باشند و با شفافیت کار کنند وهر جا که به نفع مردم کار می کنند  از پاسخگویی بیمی تداشته باشند چون در نهایت سربلند بیرون خواهند آمد.
وی بیان کرد:  شرایط حاکم بر بودجه کشور انقباضی است و باید سیاستهایمان را بر اساس آن اصلاح کنیم و از داشته هایمان به بهترین شکل استفاده نموده و انظباط مالی  را از خودمان شروع کنیم.
وی با اشاره  به" استفاده از ظرفیت مردم در پیشبرد امور " گفت: تشکلهای کشاورزی مانند نظام صنفی ، خانه کشاورز و... حامی ما هستند، نه رقیب و می توانند بسیاری از مطالبات و حقوق حقه  بخش کشاورزی را از مقامات اجرایی، نمایندگان مجلس و... داشته باشند .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این جلسه دستور تشکیل "شورای هماهنگی و انسجام بخشی دسشتگاههای وابسته به جهاد کشاورزی را صادر نمود.
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازما ن نیز در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان  اظهار داشت: همه کارها در قسمتهای مختلف باید در راستای بندگی خداوند متعال باشد .
حجت الاسلام احمدی پناه افزود:  جایگاه مسئولیتی ما در جمهوری اسلامی  مرهون مردم و ایثارگرانی است که برای این نظام سرمایه گذاری کرده اند و زمینه آن را فراهم نمودند بنابراین ماباید کاری کنیم که امور  این مردم آسیب نبیند . مردم از ما گله مند نباشند.
وی خاطر نشان کرد :مخاطب اصلی در رونق تولید جهاد کشاورزی است که باید زمینه لازم را فراهم کرده و مشکلات قانونی و بوروکراسی را کم کند که علاوه برتحریمهای ظالمانه دشمن ،  فشار بیشتری بر مردم وارد نشود.
 

 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید