رئیس سازمان جها د کشاورزی خراسان رضوی: استفاده از ظرفیت شرکتهای تعاونی تولید در جهت اجرای پروژه های آب و خاک
۱۳۹۸/۰۲/۲۳

رئیس سازمان جها د کشاورزی خراسان رضوی: استفاده از ظرفیت شرکتهای تعاونی تولید در جهت اجرای پروژه های آب و خاک

جلسه تکریم و معارفه مدیران آب و خاک و صنایع کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان ،معاونین و مدیران سازمان و جمعی از کارشناسان روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در اتاق جلسات برگزار شد.

رئیس سازمان جها د کشاورزی خراسان رضوی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت:ازمدیریت جدید آب و خاک انتظار داریم که در اجرای طرحها ، امر توسعه را با عدالت اجتماعی آشتی داده و و خرده مالکین را مد نظر داشته باشند.
محمد رضا اورانی افزود: همچنین تمام تشریفات قانونی مناقصات ، انتخاب پیمانکار ، و مشاور باید در کمیسیون معاملات صورت گیرد و پرونده پیمانکاران و مشاورین شفاف باشد .
وی بازنگری در پرونده پیمانکاران را  امری ضروری دانست و ادامه داد: اگر به مشاورین بیشتر از ظرفیت ،  سهمیه داده شود ، درحالت خوشبینی غفلت است و باید کارها بین پیمانکاران در سراسر شهرستانهای استان  تقسیم شود.
وی گفت: برای اینجانب آبروی  یکایک همکارانم در این سازمان اولی تر است  بنا براین با افرادی که در اقلیت هستند و آبروی سازمان برایشان مطرح نیست ،  برخورد خواهد شد.
 رئیس سازمان جها د کشاورزی خراسان رضوی تصریح کرد: مدیریت آب وخاک پشتیبان فنی تولیدات گیاهی است و اگر خروجی کار آن منجر به ارتقاء تولید نشود مبارک نیست ، علاوه برآن  فعالیت  مدیریت آب خاک باید با تعاون روستایی و نظامهای بهره برداری  هماهنگ باشد .
محمد رضا اورانی بر موضوع استفاده از ظرفیت شرکتهای تعاونی تولید در جهت اجرای پروژه های آب و خاک تاکید نمود.
وی بیان کرد:  از مدیر جدید صنایع کشاورزی انتظار می رود با توان موجود ضمن هماهنگی با بخشهای  تولیدات گیاهی و دامی وشیلات   ازقابلیتهای صنایع کشاورزی استان  مثل  ظرفیت  2 میلیون و 500 هزارتنی کارخانجات لبنی و ظرفیت 550 تنی  فرآوری زعفران  و...  استفاده  کنند.
سید مهدی فاطمی سرپرست پیشین مدیریت آب و خاک نیز در این جلسه  ضمن تشکر از زحمات همکاران خود در شرایط حاکم برسازمان، توفیق خدمت صادقانه به جامعه  کشاورزان را افتخاری بزرگ ،  توصیف کرد.  
در پایان احکام آقایان مجید رضایی فریمانی به عنوان سرپرست مدیریت صنایع و جعفر جوادی بعنوان مدیرآب و خاک قرائت شد.
 
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید