رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: معاونت توسعه مدیریت و منابع قلب و پشتیبانی کننده سازمان است
۱۳۹۸/۰۲/۲۳

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: معاونت توسعه مدیریت و منابع قلب و پشتیبانی کننده سازمان است

جلسه تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع ، مدیر ترویج و رئیس حوزه ریاست با حضور رئیس سازمان ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان ،معاونین، مدیران و کارشناسان روز دو شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در اتاق جلسات برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: وظیفه ما اینست که نیرو سازی کنیم و از  وجود جوانها درپست های  مدیریتی استفاده کنیم که با بازنشسته شدن مدیران ، دچار مشکل نشویم.
محمد رضا اورانی افزود: باید رفتار و کردار ما با گفتمانمان یکی باشد و ودر بحث انضباط اداری معاون توسعه مدیریت و منابع اولین نفر از نظر حضور در اداره و آخرین نفر در ترک اداره باشد .
وی ادامه داد: معاونت توسعه مدیریت و منابع  قلب سیستم  و پشتیبانی کننده بخش فنی و اجرایی سازمان است  اکه اگر این بخش خوب کارکند آبروی سازمان حفظ میشود.
وی ادامه داد: بکارگیری نیرو در سازمان باید دور از تبعیض باشد  و در شرایط مساوی آن که کار آمد تر است و می تواند باری را از دوش سازمان بردارد ،  اولویت دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد : معاون توسعه مدیریت و منابع  باید  رسیدگی به همه حوزه ها  (خصوصا افرادی را که در خط مقدم تولید در بخش کشاورزی مشغول هستند ) را در نظر داشته باشد.
مسئول حوزه نماینگی ولی فقیه در سازمان نیز در این جلسه  ضمن تبریک به مسئولین انتخاب شده گفت:نفس لوامه همان وجدان انسان است که اگر کار بدی انجام دهد او را سرزنش  و محاکمه می کند در صورتیکه وجدان سالم مانده باشد .
حجت الاسلام احمدی پناه قیامت را مانع وبازدارنده انسان دانست  و افزود:  انسان سعی می کند این مانع را از پیش راه بردارد ، درحالیکه عبادت و کارهای انسان به خودش بر می گردد  چون اگر بد کند به خود بدی کرده است.
در  پایان جلسه  احکام  آقایان سید حمزه رضوی بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع ، محمد صبور بعنوان مدیر ترویج و جواد اسماعیلی بعنوان مشاور رئیس سازمان و رئیس حوزه ریاست  ،قرائت گردید.
 
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید