دیدار مدیر جهاد کشاورزی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوشاب
۱۳۹۸/۰۷/۱۷

دیدار مدیر جهاد کشاورزی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوشاب

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان خوشاب به اتفاق رئیس اداره منابع طبیعی و مسئول نمایندگی اداره تعاون روستایی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب، به مناسبت هفته نیروی انتظامی مهندس رودسرابی به همراه روسای ادارات وابسته با سرهنگ آشیانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب دیدار و از خدمات و تلاش‌های نیروی انتظامی تقدیر کردند.
در این دیدار مهندس رودسرابی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و شهدای امنیت کشور گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی شد تا ذهن جامعه به زحمات و خدمات نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف معطوف شود.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی موجب پایداری و ارتقای شاخص‌های امنیت و فرهنگ جامعه ما و فرصتی برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم است. 
در ادامه مهندس آزادروح ، رئیس اداره منابع طبیعی و مهندس فرهنگی ، مسئول نمایندگی اداره تعاون روستایی شهرستان نیز این هفته را به مجموعه نیروی انتظامی تبریک گفته و از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر نمودند. در پایان با اهداء لوح از زحمات و تلاش های مجموعه نیروی انتظامی تقدیر به عمل آمد.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۶۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید