بازدید معاون توسعه مدیریت سازمان از جهادکشاورزی مه ولات
۱۳۹۸/۱۰/۲۱

بازدید معاون توسعه مدیریت سازمان از جهادکشاورزی مه ولات

به گزارش روابط عمومی شهرستان مه ولات، معاون توسعه مدیریت سازمان به همراه مدیر امور اداری ومدیر امور پشتیبانی با حضور در شهرستان مه ولات با همکاران این مدیریت دیدار کردند .

معاون توسعه مدیریت سازمان گفت: شهرستان مه ولات ازجمله شهرهایی است که ارز آوری مناسبی برای استان دارد ویکی از مناطق قابل توجه در کشور نیز محسوب می گردد ولازم است که توجه بیشتری به این شهرستان از لحاط  امکانات وتسهیلات بانکی شود تاکشاورزان بتوانند با فراق بال بیشتری به امر کشاورزی مشغول شوند. اسفندیاری از تسهیلات آبیاری تحت فشار،قنوات ،آبیاری زیر سطحی وسایر تسهیلات با نظر مساعد سازمان برای کشاورزان یادآور شد وقولهای مساعدی نیز دراین زمینه داد.
مدیر جهاد کشاورزی گزارشی پیرامون  محصولات – توانمندیها -  کاستیها- پرسنل و.... را ارائه داد. قاسمی افزود:باتوجه به اینکه این شهرستان باسطح زیر کشت 19300هکتار باغ پسته  تولید مقام اول استان را به خود اختصاص دادوهمچنین سطح زیر کشت 2300هکتار انار مقام اول و3200هکتار زعفران مقام پنجم استانی وبالغ بر 70 ترمینال ضبط پسته در شهرستان فعال می باشد می طلبد که نیروی بیشتری در شهرستان بکار گرفته شود وی خواستار همکاری بیشتر استان وتوجه بیشتر به شهرستان باتوجه به وسعت کار این مدیریت راخواستار شد.
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۳۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید