نشست تخصصی فرماندار شهرستان درگز با مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی در خصوص راه اندازی بارانداز و بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی
۱۳۹۹/۰۲/۳۱

نشست تخصصی فرماندار شهرستان درگز با مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی در خصوص راه اندازی بارانداز و بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی مهندس ایرج ناصری مقدم مدیر استان با سفر به شهرستان درگز. در یک نشست تخصصی با فرماندار شهرستان درگز در خصوص راه اندازی بارانداز و ایجاد بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به بحث و گفتگو نشست.

در این جلسه مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: یکی از اهداف مهم تعاون روستایی خراسان رضوی راه اندازی بارانداز محصولات کشاورزی و همچنین ایجاد بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به منظور حذف واسطه ها و دلالان می باشد تا مردم بتوانند راحت تر و با قیمت‌های متعادل تر نسبت به خرید محصولات کشاورزی اقدام نمایند.
 وی همچنین گفت: تاکنون در دو شهرستان فریمان و فیروزه مقدمات راه‌اندازی بارانداز ایجاد شده است و امیدواریم که در شش ماهه اول نسبت به فعال‌سازی این باراندازها اقدام لازم صورت گیرد.
وی همچنین تاکید کرد :تعاون روستایی شهرستان درگز باید به با کارگیری همه پتانسیل ها و ظرفیت های موجود نسبت به جانمایی مکان بارانداز در نقطه مناسب اقدام نماید و تعاون روستایی خراسان رضوی نیز در تامین محصولات کشاورزی مورد نیاز بارانداز همکاری لازم را خواهد داشت.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید