•  اخبار و رویدادها
  •  
  •  اخبار وزارت
  •  
  •  آرشیو
نظرسنجی از پورتال

  
رییس سازمان
رییس سازمان
مجتبی مزروعی

امروز: یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۶:۱۵:۲۰

    ۰

           
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی عنوان کرد: اجرای ۵۲ هزارو ۶۳۰ هکتار سیستمهای نوین آبیاری دراراضی کشاورزی استان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی بخشی از دستاوردهای بخش کشاورزی استان را در دولت تدبیر و امید را در حوزه آب و خاک تشریح نمود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: پیشرفت در بخش کشاورزی نتیجه کار فنی وتیمی مدیران و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان بوده است
مراسم تقدیر و معارفه مدیر سازمان تعاون روستایی استان باحضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ،معاون سازمان مرکزی تعاون روستایی، معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی و نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان روز ۲۷ اردیبهشت ماه در محل این سازمان ، برگزار شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: مادر بحث دام بشدت نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت از محل تسهیلات اشتغال پایدار هستیم
جلسه هم اندیشی معاونین برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمانهای جهاد کشاورزی استانهای خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ، سمنان و یزد با مدیران شعب بانک کشاورزی استانهای یاد شده روز دهم اردیبهشت ماه با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی و مسئولین بانک کشاورزی کشور برگزار شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: با تمام نوساناتی که در قیمت ارز بود در سال گذشته ثبات قیمت در محصولات کشاورزی داشتیم
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در گردهمایی رابطین مدیریت بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرستانها و ادارات وابسته گفت:رشد مهاجرت به روستاها به حول و قوه الهی مثبت شده استو ما شاهد بازگشت روستاییان هستیم.

    
سال حمایت ازکالای ایرانی گرامی باد
سال حمایت ازکالای ایرانی گرامی باد

سازمان
پیوندها
نظرسنجی
مناسبت روز
  •  گزارش تصویری
  •  فیلم

 
آماربازدیدگنندگان
آب و هوا
اوقات شرعی
رسول اکرم(ص):ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهی است که خداوند در آن حسنات را می افزاید و گناهان را پاک می کند و آن ماه برکت است./ رمضان ماه است که ابتدایش رحمت است و میانه اش مغفرت و پایانش اجابت و آزاد از آتش جهنم.