•  اخبار و رویدادها
  •  
  •  اخبار وزارت
  •  
  •  آرشیو
نظرسنجی از پورتال

  
رییس سازمان
رییس سازمان
مجتبی مزروعی

امروز: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۰:۲۱:۲۳

    .

           
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: رویکرد بی نظیر دولت تدبیر و امید به توسعه بخش کشاورزی انجامید
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: سیاست های کلان و رویکرد درست و اصولی دولت تدبیر و امید به توسعه مطلوب بخش کشاورزی انجامیده است.
مهندس مزروعی: رمز پیروزی هر جامعه اتحاد است
دیدار نوروزی مهندس مزروعی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی باهمکاران، صبح روز ۱۴ فروردین ماه در محل نمازخانه سازمان برگزار شد.
رییس جمهوری: مردم ایران قدردان توفیقات کشاورزان سراسر ایران هستند/ فناوری اطلاعات می‌تواند به تولید از مزرعه تا سفره مردم دقیق کمک کند/ طرح روستای بدون بیکار در همه مناطق کشور باید آغاز شود
۱۷ طرح و پروژه صنعتی، بندری، کشاورزی، دامداری، مخابراتی، بیمارستانی و عمرانی استان گیلان با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای ۳ هزار و ۶۰۰ نفر، روز پنج‌شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رییس جمهور افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛ ذخیره سازی مناسب کالاهای اساسی در استان و آغاز عرضه ی آن در طرح تنظیم بازار
با حضور استاندار خراسان رضوی و در آخرین جلسه ی کمیسیون تنظیم بازار استان در سال ۱۳۹۵، میزان ذخیره کالاهای اساسی و برنامه ی دستگاه های متولی برای تامین میوه ی شب عید، بررسی شد.

    
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال

سازمان
پیوندها
نظرسنجی
مناسبت روز
  •  گزارش تصویری
  •  فیلم

 
آماربازدیدگنندگان
آب و هوا
اوقات شرعی
امام صادق (ع):کشاورزان گنجهای یک جامعه هستند. آنان چیزهای پاک و حلال رامی کارند. خداوند متعال آن را از زمین رویانده، خارج کرده ورشد می دهد، اینان روز رستاخیز بهترین مقام را در میان دیگرمردم خواهند داشت، از همه به درگاه خداوند نزدیکترند و نامشان به مبارکی برده خواهد شد.