دکتر عباسپورگفت: خدمت رسانی به دهستان محروم کارده اولویت شهرستان است
۱۳۹۵/۱۱/۱۳

دکتر عباسپورگفت: خدمت رسانی به دهستان محروم کارده اولویت شهرستان است

به گزارش روابط عمومی شهرستان مشهد: پیرو بازدید انجام شده در هفته گذشته از دهستان محروم کارده به همراه  دکتر قاضی زاده نماینده مجلس شورای اسلامی و قول مساعد مدیر جهادکشاورزی شهرستان در خصوص بررسی مشکلات و معضلات موجود در دهستان کارده در حوزه کشاورزی و دام، جلسه ای با حضور 9 تن از دهیاران این دهستان و مسئولین فنی مدیریت در دفتر مدیر شهرستان برگزار گردید.
در این جلسه موضوعات و مشکلات مختلف روستائیان عزیز توسط دهیاران روستاها مطرح گردید. اشتغال و ، تغییر الگوی کشت و سیستم های نوین آبیاری از اصلی ترین موضوعات مطروحه در این جلسه بود.  مهندس ادیب معاون فنی مدیریت شهرستان در خصوص نحوه خدمت رسانی جهت حل مشکل اشتغال روستائیان منطقه دو پیشنهاد ارائه نمود. استفاده از مشاغل خانگی و تأسیس شرکت تعاونی از اصلی ترین و راهگشاترین موارد در جهت اشتغال این قشر می باشد.
 دکتر عباسپور در خصوص تغییر الگوی کشت گفت: با توجه به کوهستانی بودن و سردسیری بودن منطقه وبحران شدید کم آبی در منطقه، کشت محصولات کم آب مانند گیاهان دارویی توصیه می گردد که اغلب مناطق این دهستان دارای گونه های وحشی این نوع گیاهان می باشد.
در حوزه آبیاری و سیستم های نوین آبیاری و استفاده از تسهیلات در این حوزه، رضایت و حضور تمامی روستائیان در هر روستا الزامی است و دهیاران با صحبت با روستائیان می توانند برای روستای خود از این فرصت استفاده نموده و سیستم های آبیاری منطقه خود را اصلاح و بازسازی کنند.
در پایان مقرر گردید که دهیاران هر روستا درخواست ها و انتظارات خود را جهت بررسی بصورت مکتوب به مدیریت شهرستان ارسال نمایند.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۴۱۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید