برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان جوین
۱۳۹۶/۰۶/۰۶

برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان جوین

مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان با حضور فرماندار ، امام جمعه  ، مسئولین ادارات و کارمندان نمونه در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید در این مراسم فرماندار شهرستان جناب آقای جمشیدی کارمندان را در خط مقدم خدمت رسانی به مردم دانست و در ادامه افزود : کارمندان می توانند با رفتار و عملکرد خود جایگاه اداره را افزایش یا کاهش دهند .
همچنین وی افزود : یکی از فلسفه های انسانها خدمت به مردم می باشد که باید از این فرصت که حاصل خون هزاران شهید می باشد جهت خدمت رسانی به مردم و ارتقاء جایگاه شهرستان استفاده نمود .
حسین جمشیدی در ادامه گفت : نیاز است یک سری  اقدامات در قبال کارمندان ایجاد شود تا بتوانند با روحیه و شور بیشتری به خدمت رسانی ادامه دهند که یکی از حلقه های مفقوده در کارمندان آموزش است که در راستای شغل آنها باید آموزش های لازم صورت گیرد .
فرماندار شهرستان در ادامه ابراز داشت :  در دولت یازدهم توجه ویژه ای به بحث قانون مند شدن استخدام ها  شده است که با احیای دوباره سازمان امور استخدامی کشور مشکلات این حوزه در دستگاه های اجرای در حال رفع شدن می باشد که دولت در حال اصلاح پرداخت حقوق و انجام نظام هماهنگی می باشد . درادامه جلسه ازکارمندان نمونه ازجمله  جناب آقای مهندس بندار ازکارشناسان امور اراضی به عنوان کارمند نمونه جهاد کشاورزی معرفی وتقدیروتشکربه عمل امد.


منبع : زیرپورتال جوین
تعداد بازدیدها : ۱۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید