افتتاح پروژه در هفته دولت
۱۳۹۶/۰۶/۱۱

افتتاح پروژه در هفته دولت

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر چند پروژه در منطقه صالح آباد افتتاح گردید.مراسم با حضور مهندس رستمی فرماندارمحترم شهرستان تربت جام،بخشدار آقای زنگوئی ، رئیس جهاد کشاورزی  آقای مهندس نعمتی ، رئیس علوم پزشکی شهرستان تربت جام مسئولین نظامی وانتظامی و رؤ سای  ادارات بخش صالح آباد انجام گرفت.
پروژه ها شامل:( افتتاح مرکزخدمات جامع سلامت در روستای نعتو، افتتاح آبیاری تحت فشار روستای گورخار، افتتاح آبیاری تحت فشار روستای گلارچه ، بازدید از بند زیر سطحی روستای نعتو و گلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت روستای اسماعیل آباد ) می باشد.
در این مراسم فرماندار محترم  ضمن قدر دانی وتشکر از مردم ومسئولین جهت افتتاح پروژه ها یاد آور شدند که با توجه به کمبود وقت و تخصیص اعتبارات پروژه ها می بایست در کوتاهترین زمان افتتاح و به بهره برداری برسد.پروژه آبیاری تحت فشار در روستای گورخار با اعتباری بالغ بر یکصد و شصت و سه میلیون تومان است که این مبلغ از محل اعتبارات ملی استانی تامین شده است و مبلغ بیست و چهار میلیون تومان آن آورده شخصی      می باشد.
با توجه به کمبود آب و کاهش شدید بارندگی انجام پروژه های آبیاری تحت فشار جهت تولید محصولات امری ضروری می باشد و کشاورزان عزیز     می بایست با جدیت پیگیر راه اندازی سیستمهای آبیاری تحت فشار جهت تولید محصولات کشاورزی خود باشند.
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید