هیئت عزاداران حسینی کارکنان جهادکشاورزی تربت جام میزبان پذیرایی ازعزاداران حسینی
۱۳۹۶/۰۷/۱۰

هیئت عزاداران حسینی کارکنان جهادکشاورزی تربت جام میزبان پذیرایی ازعزاداران حسینی

بیش از ۷هزارنفر از عزاداران حسینی در ظهر عاشورای ابا عبدا... الحسین (ع)مهمان هیئت عزاداران کارکنان و بازنشستگان حسینی جهادکشاورزی تربت جام

هیئت عزاداران حسینی کارکنان و بازنشستگان جهادکشاورزی تربت جام طبق روال هرساله میزبان حضور عزاداران حسینی هیات مذهبی شهرستان و سوگواران حضرت اباعبدا... الحسین (ع) بود . 
در ظهر عاشورای حسینی امسال نیز با برنامه ریزی و هماهنگی انجام گرفته با شورای هیئات مذهبی شهرستان ، عزاداران حسینی همچون سال های گذشته بصورت دسته های سینه زنی و زنجیرزنی در محل مدیریت جهادکشاورزی شهرستان حاضرشدند . 
باحضور برادران و خواهران سوگوار حضرت اباعبدا... الحسین (ع) درمحل مدیریت جهادکشاورزی این شهرستان بعداز نماز ظهر عاشورا مورد پذیرایی نهار توسط هیئت عزاداران حسینی کارکنان و بازنشستگان مدیریت جهادکشاورزی این شهرستان قرار گرفتند . 
هیئت عزاداران حسینی جهادکشاورزی تربت جام از ابتدای محرم در دهه ی اول نیز هر روز صبح درمحل نمازخانه ی این مدیریت مراسم سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان را با حضور مداحان اهل البیت (ع) و سخنرانی برگزار و بعداز پایان سخنرانی از سوگواران حاضر در صبح هر روز پذیرایی می نماید . 
در اربعین حسینی نیز بیش از 3000 نفر عزادار حسینی درمحل سالن بزرگ هیئت عزاداران حسینی کارکنان و بازنشستگان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان به سوگواری و عزاداری می پردازند و بعداز پایان مراسم و سخنرانی سخنرانان ، مورد پذیرایی نهار توسط همکاران این مدیریت قرار می گیرند . 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید