بازدید مدیراداره رفاه و پشتیبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی ازمنطقه صالح آباد
۱۳۹۶/۰۸/۰۶

بازدید مدیراداره رفاه و پشتیبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی ازمنطقه صالح آباد

 مدیر  اداره رفاه و پشتیبانی سازمان ،  معاون محترم امور اداری سازمان ، مسئول دفتر امور اداری و  مسئول  تاسیسات سازمان در منطقه صالح آباد حضور بهم رسانیده و منطقه را مورد بازدید قرار دادند.
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز گردید
سپس مهندس نعمتی رئیس محترم جهادکشاورزی منطقه صالح آباد ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مهمانان و همکاران مطالبی در خصوص تعداد نیرو ، مبلمان اداری ، مسائل اداری و رفاهی همکاران و کمبود هایی که در منطقه وجود دارد را بیان کردند ایشان از مدیر محترم اداره رفاه و پشتیبانی تقاضا کردند که تکلیف اموال اسقاطی موجود در منطقه و وضعیت سالن ورزشی و سایر ساختمان های بلا استفاده را مشخص کنند.
 در ادامه جلسه مهندس سدیدی درباره نحوه توزیع اعتبارات مربوط به پشتیبانی و رفاه ، تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی و نگهداری آنها نکاتی بیان نموده و از همکاران خواستند نهایت صرفه جویی در مصرف آب و برق و گاز و تلفن که از منابع جاری پرداخت می شود را انجام دهند ایشان بهمراه رئیس و مسئول پشتیبانی منطقه از انبارهای موجود در جهادکشاورزی بازدید نموده و اعلام کردند که اقلام فرسوده و اضافی را میتوانند از طریق مزایده به فروش برسانند.
سپس  جانقربان در رابطه با وضعیت استخدامی همکاران ، نقل و انتقال ، مزایا و فوق العاده ویژه ها سخنانی ارائه کردند و به سئوالات  مختلف همکاران در زمینه امور اداری و استخدامی پاسخ دادند.
 
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۵۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید