مدیرجهادکشاورزی تربت جام : کشاورزان تربت جامی حق نمک را به جا آورند.
۱۳۹۶/۰۸/۱۷

مدیرجهادکشاورزی تربت جام : کشاورزان تربت جامی حق نمک را به جا آورند.

مدیرجهادکشاورزی تربت جام در جلسه میزخدمت مشترک با رییس و کارشناسان بانک کشاورزی تربت جام و نصرآباد ، از عملکرد به موقع و همکاری صمیمانه بانک های کشاورزی و سپه در اعمال سریع و به موقع تبصره 35 موضوع بخشودگی سود و جرایم بانکی کشاورزان و روستاییان این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
مهندس اصغر خوشخو افزود : در هر15 روز میزخدمت مدیریت جهادکشاورزی این شهرستان باهدف بررسی مشکلات پیش روی بهره برداران و تولیدکنندگان این شهرستان تشکیل می گردد که در آن به صورت موردی پرونده ها و مشکلات آنان مورد بررسی قرار می گیرد .
مدیرجهادکشاورزی تربت جام تصریح کرد : باحضور رییس و کارشناسان بانک کشاورزی این شهرستان ، پرونده های تسهیلات طرح مکانیزاسیون و همچنین پرونده های سیستم بهین یاب کشاورزان و تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفت که با همراهی بانک کشاورزی موانع جذب آن مرتفع گردید .
خوشخو بیان داشت : بانک های کشاورزی و سپه دراجرای به موقع تبصره 35 موضوع بخشودگی سود و جرایم بانکی کشاورزان وروستائیان گام خیلی مهمی برداشتند و یقیناً کشاورزان تربت جامی این همکاری و همراهی را پاسخ خواهند داد .
مدیرجهادکشاورزی تربت جام ابراز امیدواری کرد : کشاورزان و تولیدکنندگان حتماً این روزهای سخت را که بانک کشاورزی و سپه درکنارشان هست را به یاد داشته باشند و در زمان کسب درآمد حق نمک را به جا آورند .


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۷۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید