تودیع و معارفه رییس مرکز جهادکشاورزی سمیع آباد تربت جام
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

تودیع و معارفه رییس مرکز جهادکشاورزی سمیع آباد تربت جام

باحضور مسئولین منطقه ی پایین جام تودیع و معارفه رییس مرکز جهادکشاورزی سمیع آباد ( پایین جام ) در شهرستان تربت جام انجام شد.

مدیرجهادکشاورزی تربت جام:یازده سال خدمت خودم درمنطقه محروم پایین جام را برگ زرین افتخارات خود میدانم.
مهندس خوشخو در جلسه ی تودیع ومعارفه ی رییس مرکز جهادکشاورزی پایین جام گفت:بدون تردید کشاورزان و مردمان گرانقدر این منطقه همیشه همراه و همگام با همکاران جهادکشاورزی بوده اند .
خوشخو افزود:من قدردان همه ی حمایتهای شما کشاورزان پایین جام از همراهی وهمکاریتان با همکاران خودم درجهادکشاورزی هستم .
مدیرجهادکشاورزی تربت جام بامعرفی مهندس احمد آزادی بعنوان سرپرست مرکز جهادکشاورزی پایین جام بیان داشت :مهندس آزادی هم مدتی در این منطقه فعالیت کرده اند و باتوجه به شناخت و توانایی که من از ایشان دارم ان شاالله با حمایت شما بزرگواران قطعا موفق خواهند بود .
اصغرخوشخو همچنین باتقدیر از مهندس خدادادی افزود :ایشان یکی از همکاران بسیارپرتلاش و پراستعداد شهرستان و استان هستند که برآن شدیم تا از وجودشان در محل مدیریت شهرستان و درجهت خدمت به همه کشاورزان عزیز استفاده کنیم.
خوشخو تاکیدکرد : من مدیر خدای خودم راشاهدمیگیرم که انتخاب وانتصاب مسوولین مراکز خدمات و روسای ادارات در مجموعه ی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان تنهابراساس شایستگی؛توان ؛وتخصص  افرادصورت میگیرد و شخصا ناظر برعملکردشان خواهم بود.
مهندس خدادادی در جلسه ی تودیع ومعارفه امروز درمحل مرکز جهادکشاورزی پایین جام :تعامل خیلی سازنده ای با کشاورزان داشته ایم و امیدواریم این تعامل بیش از پیش ادامه داشته باشد .
خدادادی گفت :باوجود اینکه کاهش سطح به جهت پاره ای از مشکلات داشتیم اما ما میزان تولیدمان کم نشده .
باقرخدادادی ادامه داد:بحمدالله دیدگاه مسوولین شهرستانی بخصوص جناب مهندس خوشخو مدیرمحترم جهادکشاورزی شهرستان  به این منطقه نگاه و دیدگاه ویژه ای ست
خدادادی خاطرنشان کرد :کارما و همه ی همکارانم همیشه  خدمت به کشاورزان هست واین خدمت را وظیفه ی خود میدانیم وبرآن افتخارمیکنم لذا در هرجاباشم بازهم نه تنها خدمت بلکه قدردان کشاورزان این منطقه خواهم بود .
درادامه ی این مراسم ؛مولوی برزگر امام جمعه ی منطقه گفت:یقینا مهندس خدادادی فردی بسیارخبره و کارامدی هستند ومنطقه مدیون این عزیز بزرگواراست.ایشان نیرویی خدمتگذار ومخلصی هستند که امیدواریم در جایگاه های بالاتر خدمتی ببینیمشان.
برزگر افزود :بحث کنترهای حجمی و خاموش شدن چاهها از مشکلات اصلی مردمان این منطقه ی محروم  است که باتوجه به محرومیت این منطقه امید داریم تا تدبیر مناسبی صورت پذیرد.
امام جمعه ی منطقه پایین جام تصریح کرد:خریدتوافقی زعفران کاربسیارشایسته ای بود که دست دلالان کوتاه شدوخدمتی ارزشمند به کشاورزان انجام پذیرفت.
برزگر در ادامه اشاره ای هم به مسأله مهم زکات داشت وگفت: تاکید میکنم بر پرداخت زکات توسط کشاورزان وامیداست این امرالهی تحقق بیشتری بخود بگیرد.
باپرداخت زکات قطعا خیلی از بلاهای آسمانی دفع خواهد شد.
درادامه ی این مراسم مهندس آزادی بعنوان سرپرست مرکزجهادکشاورزی پایین جام معرفی و از خدمات ارزشمند مهندس خدادادی از سوی مهندس خوشخو مدیرجهادکشاورزی شهرستان تقدیروتشکرشد.
مهندس آزادی هم دراین مراسم تاکیدکرد:مدیریت بهره بری در کشاورزی از اولویت کاری من و همکاران پرتلاشم در این مرکز خواهدبود .
سرپرست جهادکشاورزی پایین جام گفت:مدیریت تناسب کشت با میزان حقابه از مهمترین مشکلات این منطقه هست که با همکاری کشاورزان منطقه تمرکز ویژه ای برحل آن خواهبم داشت.
آزادی افزود:مدیریت در کاشت و برداشت مخصوصا در زعفران وجایگزین کردن محصولی مناسب باشرایط اقلیمی منطقه بجای جو از اهداف مهم کاری ام خواهدبود.
سرپرست جهادکشاورزی پایین جام خاطرنشان کرد:عملکرد جو دراین منطقه سه تا پنج تن درهکتاراست و افزابش عملکرد محصولات باوجود کاهش سطح زیرکشت را به جد دنبال خواهیم کرد.
آزادی در پایان هم اشاره ای به ضریب کم  مکانیزاسیون دراین منطقه داشت و گفت با برنامه ریزی مناسب و همراهی و همت کشاورزان پرتلاش این منطقه یقینا به افزایش ضریب مناسب خواهیم رسید


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۸۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید