برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی‌های زنان روستایی در نیشابور
۱۳۹۷/۰۱/۰۷

برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی‌های زنان روستایی در نیشابور

نمایشگاه معرفی توانمندی‌های زنان روستایی در نیشابور از تاریخ 25اسفند ماه در محل فرهنگسرای سیمرغ نیشابور برپا شد و امروز به کار خود پایان می‌دهد.
 
خدیجه رئیسی موسس و مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی زنان تلاشگر نیشابور در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا – منطقه خراسان، عنوان کرد: این نمایشگاه اولین بار است که برپا می‌شود،  هدف از برپایی این نمایشگاه ارائه گوشه‌ای از توانمندی‌های زنان است که برای مشارکت بیشتر در اقتصاد خانواده و کمک به بالندگی بیشتر جامعه انگیزه پیدا کنند حمایت از زنان تلاشگر و سرپرست خانوار از دیگر انگیزه‌های برپایی این نمایشگاه است.
 
وی ادامه داد: این نمایشگاه در 17غرفه شامل مواد غذایی، صنایع دستی و مشاغل خانگی زنان روستایی توسط شرکت تعاونی روستایی زنان تلاشگر شهرستان نیشابور برگزار شده است.
 
رئیسی اظهار کرد: امیدواریم که با همکاری و مساعدت مسئولان شهرستان بتوانیم نمایشگاه دائمی داشته باشیم و بتوانیم محصولات و کالاهای با کیفیت‌تری ارائه بدهیم.
 
مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی زنان تلاشگر نیشابور افزود: بسیاری از زنان روستایی علی‌رغم توانمندی به دلیل نداشتن موقعیت مناسب در ارائه محصولاتشان نمی‌توانند به بازار مصرف دسترسی داشته باشند و با مشکل فروش محصولات مواجه هستند که این نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای معرفی وعرضه محصولاتشان است.
 
وی عنوان کرد: با توجه به زمان بسیار کم، تبلیغات اندک و همچنین سرمایه و امکانات محدود این نمایشگاه را راه اندازی کردیم و تجربه اول بود، بدون هیچ حمایت کننده مالی این اتفاق افتاد، در نمایشگاه‌های بعدی با برنامه‌ریزی بیشتر و توسعه تمام غرفه‌ها و فراگیر کردن شرکت تعاونی در روستاهای مختلف شهرستان و اطلاع رسانی بهتر، نمایشگاهی بسیار وسیع تر و پربارتر را خواهیم داشت، تا بتوانیم عضو گیری کنیم و یک تشکل بزرگ و فعال زنان را تشکیل دهیم.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید