رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث بازرگانی محصولات کشاورزی  تاکید ما  برمسئله تشکلها است
۱۳۹۷/۰۳/۳۱

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث بازرگانی محصولات کشاورزی تاکید ما برمسئله تشکلها است

مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با حضور دوتن از اعضای هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ، نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان و جمعی از همکاران سازمان تعاون روستایی استان روز سی ام خرداد ماه در محل اتاق جلسات این سازمان برگزارشد .

 در این مراسم ابتدا حجت الاسلام براتی نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی ضمن تشکر از آقای قائمی سرپرست سازمان ، گفت: سازمان تعاون روستایی نهادی است که خدماتی را برای روستائیان انجام می دهد و این امر افتخاری برای همه ماست و یقینا  نتیجه این خدمات روزی دست ما را خواهد گرفت.
سپس رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: امروز جایگاه کشاورزی در سطح استان ما یک جایگاه مناسب و مورد اعتماد و اعتقاد ماست و باید تلاش کنیم این جایگاه را با کار بهتر و بیشتر خودمان ارتقاء دهیم .  
مجتبی مزروعی افزود: تمرکز ما در سال 97 علاوه بر بحث بهره وری از آب بعنوان شاه بیت فعالیتهای سازمان  بر موضوعاتی چون  بازرگانی و صنایع محصولات کشاورزی است و در بحث بازرگانی  تاکید ما  برمسئله تشکلها خواهد بود.
وی ادامه داد: در مجموعه  سازمان تعاون روستایی ما باید تفکر شرکتی و مباحث بازرگانی را  حاکم کنیم  و در جهت ایجاد شرکتهای بازرگانی مدرن مبتنی براصول علمی  و جایگزینی آن با تجار (فردی ) گام برداریم .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: امسال باید تشکل ها و اتحادیه ها ی ما برای خرید نهاده ها آماده باشند بطوریکه در نیمه اول سال بخش عمده ای از نهاده ها را تامین کنند و در بحث خرید نهاده ها اولویت با خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد.
  عضو هیئت مدیر سازمان مرکزی تعاون روستایی هم در این مراسم بیان د اشت: بخش کشاورزی در اولویتهای دولت و نظام ، همچنین  بحث  قانون گذاری و اقتصاد مقاومتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است علی الخصوص  که مسئولیت جدید بازرگانی نیز بر عهده این بخش گداشته شده است.
دکتر قفلی گفت: این امر نشانگر مشارکت آحاد مردم در بخش کشاورزی بعنوان مهمترین بخش دخیل در اقتصادکشور است  که  سبب شده  این بخش  مورد توجه جدی  دولت  و قانون گذاران نیز قرار گیرد.   
 عضو هیئت مدیر سازمان مرکزی تعاون روستایی تاکید کرد: باید فعالیتهای کشاورزی را به نقطه ای ببریم که مشارکتها روزبروز افزایش پیدا کند چون بدون تشکلها اهداف سیاستگذاران محقق نمی شود .
در پایان لوح تقدیری به آقای قائمی  سرپرست (قبلی) سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی  اهدا گردید و حکم آقای اسفندیانی  رئیس جدید  این سازمان قرائت شد.
 
 
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید