ابلاغ تسهیلات سرمایه ای مناطق برخوردار و کمتر توسعه یافته
۱۳۹۷/۰۵/۰۳

ابلاغ تسهیلات سرمایه ای مناطق برخوردار و کمتر توسعه یافته

به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی نیشابور تسهیلات سرمایه ای مناطق برخوردار و کمتر توسعه یافته زیربخش طرح های آب کشاورزی صندوق توسعه ملی سال 97 ابلاغ گردید.
معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی نیشابور گفت: تسهیلات مزبور با عاملیت بانک کشاورزی درحوزه های تولیدات گیاهی(احداث گلخانه)، تولیدات دامی(مکانیزاسیون دام و طیور)، شیلات(پرورش ماهیان گرمابی و سردابی)، آب و خاک (کانال -لوله – آبیاری تحت فشار- استخر- قنات ) قابل پرداخت به کشاورزان زحمتکش می باشد.
محمد علی فرهمندراد افزود: امتقاضیان جهت دریافت تسهیلات می بایستی به مراکز جهادکشاورزی بخش خود مراجعه و تشکیل پرونده داده تا پس از بررسی های لازم و تصویب در کمیسیون های مربوطه ستادی سازمان جهادکشاورزی نسبت به معرفی به شعب بانک اقدام خواهد شد..
فرهمندراد برای طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی تصریح کرد: از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی سال 96 روند معرفی پروژهای واجد شرایط این طرح ها نیز ادامه داشته و متقاضیان برای تکمیل پرونده با در دست داشتن مجوز و مدارک لازم به واحد صنایع مدیریت جهادکشاورزی شهرستان مراجعه نمایند.
کارشناس مسئول واحد طرح و برنامه مدیریت جهادکشاورزی نرخ سود تسهیلات در مناطق برخوردار را 14 درصد اعلام کرد. محمد سردارآبادی عنوان کرد: نرخ سود تسهیلات در مناطق کمتر توسعه یافته برای گلخانه ، مکانیزاسیون دام و طیور 12.5 درصد و برای طرح های آب و خاک و شیلات 14 درصد می باشد.
وی افزود: نرخ سود تسهیلات برای طرح های صنایع تبدیلی در مناطق برخوردار 16 درصد و در مناطق کمتر توسعه یافته 12 درصد می باشد.
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید