شورای عمومی مدیریت جهادکشاورزی نیشابور
۱۳۹۷/۰۵/۰۶

شورای عمومی مدیریت جهادکشاورزی نیشابور

به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(ص) و امام رضا علیه السلام جشن میلاد با حضور کارکنان معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان نیشابور و ادارات وابسته برگزار گردید.
در این جلسه نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:

قانونهای دست و پاگیر تنها برای مستضعفین است ادامه داد

#غارتگران_بیت_المال_در_دو_جناح_اصلاح_طلب_و_اصولگرا_با_سوء_استفاده_از_پست_های_خود_در_حق_ملت_خیانت_می_کنند

هاجر چنارانی تصریح کرد:#بدنبال_افزایش_۲۰درصدی_حقوق_کارکنان_بودیم_اما_آن_را_به۱۲درصد_رساندند

چنارانی با اعلام اینکه چون پدرم کشاورز بود کشاورزان را خیلی دوست دارم و همانطور که امام خمینی (ره) گفتند این انقلاب برای محرومین و مستعضفان است.
خلاصه ای از بیانات نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای عمومی مدیریت جهادکشاورزی نیشابور به مناسبت جشن دهه کرامت:

🔹این مستعضفان اند که راه های قانونی برایشان نوشته شده است و به همین دلیل تلاش کرده ایم که برخی کارها را برای بهتر شدن زندگی آنها انجام دهیم.

🔹برخی موقعیت ها در دست مافیای افراد سودجو افتاده است، از هر فرصتی و پستی که دارند برای غارت بیت المال استفاده می کنند.

🔹با اینکه بنده همیشه منتقد دولت هستم اما شرایط به گونه ای شده است که امروز منتقد برخی از افراد جامعه نیز هستم ، برای برخی ها انسانیت مهم نیست و به وضوح می بینیم در مغازه های خود با قیمت های زیاد اجناس خود را به فروش می رسانند پس نتیجه می گیریم همه ماجرا تحریم ها نیست.

🔹متاسفانه در جناح های اصلاح طلب و اصولگرا دزدان کلانی وجود دارند، هدف امروز اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست و امروز طبق فرمایش مقام معظم رهبری بدنبال مدیر انقلابی هستیم.

🔹متاسفانه نارضایتی های مردم از برخی مسئولین خیلی بالا رفته است، ما در مجلس گفتیم حقوق کارکنان دولتی 20 درصد افزایش داشته باشد اما آن را به 12 درصد رساندند.

🔹ما می دانیم اعتبارات کم است اما باید با این اعتبارات کم بتوانیم رضایت عمومی راکسب کنیم و کمک کنیم تا این اعتبارات افزایش پیدا کند.

🔹بنده هیچ گاه بدنبال تنش و اختلاف نبودم و با تمام مدیران ارتباط برقرار کردم، ما کنار اداره جهاد کشاورزی هستیم تا بتوانیم اقدامات موثری را برای کشاورزان شهرستان نیشابور انجام دهیم

در پایان مراسم از منتخبین مسابقه هفته جهاد کشاورزی  تقدیر به عمل آمد
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید