تقدیر از خبرنگاران برتر شهرستان خواف توسط مدیر جهاد کشاورزی
۱۳۹۷/۰۶/۰۵

تقدیر از خبرنگاران برتر شهرستان خواف توسط مدیر جهاد کشاورزی


همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی از خبرنگاران برتر شهرستان با حضور مدیر و همکاران جهاد کشاورزی خواف تقدیر و تشکر بعمل آمد.
مدیر جهاد کشاورزی خواف ضمن اشاره به هفدهم مرداد ماه بعنوان روز خبرنگار افزود :به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است که این روز فرصت مغتنمی است تا از زحمات بیدریغ اصحاب رسانه و قلم، قدردانی گردد.
رحمان دادپور درادامه افزود : به راستی که رسالت این قشر فرهیخته و پرتلاش به عنوان طلایه داران و پرچمداران عرصه تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی همانا انعکاس مبتنی بر حقیقت وقایع و تلاش در راستای بهبود وضع جامعه و کمک به توسعه همه جانبه و پایدار کشور است که انصافا جامعه اطلاع رسانی استان خراسان رضوی و علی الخصوص شهرستان خواف از این نظر در ردیف سرآمدان کشور بوده و همواره در تمامی فراز و نشیبها و روزهای تلخ و شیرین، منادی حقوق ملت و یار و یاور کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.
وی در ادامه ضمن تبریک این روز به کلیه خبرنگاران با تقدیم هدایایی از زحمات آقای باهوش (خبرنگار شبکه استانی)،آقای ابراهیم بای (خبرنگار روزنامه خراسان و فارس) و آقای راضی (مدیر کانال خبری تحلیلی خواف ) تقدیر و تشکر بعمل آورد.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید