برگزاری میز خدمت معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی نیشابور
۱۳۹۷/۰۶/۱۵

برگزاری میز خدمت معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی نیشابور

پیرو ابلاغ معاون محترم استاندار و فرماندار نیشابورو ستاد نماز جمعه شهرستان مبنی بر برگزاری میز خدمت دستگاه های اجرایی در تاریخ 1397/05/19 پیش از خطبه های نماز جمعه میز خدمت جهادکشاورزی شهرستان با حضور معاون رئیس سازمان ومدیر جهاد کشاورزی ، روسای ادارات تابعه و وابسته در محل مسجد جامع نیشابور برگزار گردید.
به گفته روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان پیرو مراجعات پرسش گران، به سوالات ایشان در حوزه های مختلف ذیربط  از جمله حوزه امور اراضی، تولیدات دامی، تولیدات گیاهی، فنی و زیربنایی و طرح و برنامه پاسخ داده شد.
لازم به ذکر است عمده سوالات مراجعین در حوزه های تسهیلات بانکی، اشتغالزایی و تغییرکاربری اراضی بود.
معاون سازمان و مدیر جهادکشاورزی نیشابور گفت: در راستای ارتقا شاخص های تکریم ارباب رجوع و تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب و فرمایشات امام راحل (ره) و مقام محترم ریاست جمهوری میز خدمت در محل مدیریت جهادکشاورزی شهرستان در حال انجام است.
محمد علی فرهمندراد با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع  به یک تکلیف قانونی تبدیل شده است، اظهار داشت: موضوع تکریم ارباب رجوع یکی از موارد مهم در ارزیابی های دستگاه متبوع در جهت رضایت ارباب رجوع و کاهش مدت زمان پاسخگویی است.
فرهمندراد در ادامه با بیان اینکه مواد 25 تا 28 فصل سوم قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید بر صیانت از حقوق مردم کرده است، گفت: بر اساس این قانون مدیران و کارمندان دستگاه های اجرائی‌، خدمتگزاران مردم هستند و باید با رعایت موازین اخلاق اسلامی و اداری و طبق سوگندی که در بدو ورود اداء نموده و منشور اخلاقی و اداری که امضاء می‌نمایند وظایف خود را به نحو احسن در راه خدمت به مردم و با درنظرگرفتن حقوق و خواسته‌های قانونی آنها انجام دهند.
لازم به ذکر است پیرو بازدید حجت الاسلام یعقوبی، رئیس ستاد نماز جمعه و امام جمعه نیشابور، ضمن عرض خدا قوت و تشکر از برگزار کنندگان تأکیدات لازم در خصوص پاسخگویی صریح و پیگیری لازم بر خواسته های به حقّ مراجعین صورت پذیرفت.
 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۵۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید