سومین جلسه کمیته فنی با موضوع کشت پائیزه و مکانیزاسیون
۱۳۹۷/۰۷/۲۱

سومین جلسه کمیته فنی با موضوع کشت پائیزه و مکانیزاسیون

به گزارش روابط عمومی جهادکشاورزی شهرستان مشهد، سومین جلسه کمیته فنی شهرستان با حضور مدیر شهرستان آقای مهندس جوانبخت و معاون فنی، رؤسای بخش های سه گانه،کارشناسان فنی و مسئولین اداره تعاون روستائی و اداره هواشناسی در محل دفتر مدیر شهرستان با موضوع کشت پائیزه و خط اعتباری مکانیزاسیون شهرستان برگزار گردید.
در این جلسه وضعیت کشت پائیزه و سطح سبز کلزا و غلات در بخش های سه گانه مورد بررسی قرارگرفت.کارشناس محترم اداره هواشناسی ضمن ارائه آمارهای مربوط به بارندگی های هفته گذشته شهرستان از مدیریت درخواست راه اندازی کانال ارتباطی و اطلاع رسانی وضعیت هواشناسی برای کشاورزان در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را خواستار شدند که با نظارت حراست این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
در ادامه جلسه وضعیت جذب کود و بذر دیم مورد بررسی قرار گرفت و آقای مهندس خبیر مدیرعامل تعاونی کشاورزان مشهد نیز گزارشی از میزان جذب کود و بذر دیم شهرستان ارائه نمودند.
در این جلسه خانم مهندس تکلو مسئول واحد حفظ نباتات شهرستان در خصوص  ضدعفونی بذور و نحوه نظارت بر توزیع سموم و مبارزه با علف های هرز کلزا در سطح بخش ها را گوشزد نمودند و از مسئولین بخش ها نظارت دقیق و تشکیل کارگروه نظارت بر توزیع سموم را خواستار شدند.
در پایان جلسه آقای مهندس جوانبخت ضمن جمع بندی موارد مطروحه کارشناسان پهنه را موظف به بروزرسانی اطلاعات مربوط به وضعیت کشت و مکانیزاسیون پهنه خود نمودند


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید