رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث تولید مرغ در استان  تا ۱۲ میلیون قطعه می توانیم در هر دوره ای جوجه ریزی کنیم
۱۳۹۷/۱۰/۰۱

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث تولید مرغ در استان تا ۱۲ میلیون قطعه می توانیم در هر دوره ای جوجه ریزی کنیم

جلسه بررسی مسائل مربوط به ( تولید،تامین نهاده ها و قیمت) مرغ با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ، معاون بهبود تولیدات دامی ، مدیرتوسعه بازرگانی، مدیر امور طیور، دست اندرکاران بخش خصوصی و مسئولین زنجیره های تولید روز یکم دیماه در محل اتاق جلسات سازمان برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: در بحث تامین بازار مرغ و قیمتها باید ضمن رسیدن به یک قیمت کارشناسی و واقعی نیاز مردم را برآورده نموده و تعادل را در بازار ایجاد کنیم.
مجتبی مزروعی افزود: ما در بحث تولید مرغ ظرفیت بالایی  داشته و تا 12 میلیون قطعه می توانیم در هر دوره جوجه ریزی کنیم.
وی ادامه داد: قیمت 9 هزارو 800 تومان برای مرغ منطقی نیست و ما معتقدیم که تولید کنندگان نباید ضرر کنند چون آبرو و حیثیت آنها در گرو تولید است و باید با عزت به تولید ادامه دهند.
وی خاطر نشان کرد: اولویت ما در تولید مرغ تامین بازار مشهد و خراسان رضوی است  و اگر ظرفیتی برای صادرات بود اعلام شود تا از ارز آوری آن استفاده کنیم .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: اگر در بحث  مرغ به تعادلی که مورد نظراست برسیم  افتخاری برای بخش کشاورزی است ، از طرفی می توانیم برقیمتها نیز اثر گدار باشیم و در این زمینه باید هرکاری انجام دهیم تا مردانگی و جوانمردی بخش کشاورزی اثبات شود.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۵۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید