برگزاری مراسم شورای عمومی ، روز کارمند و تقدیر از کارمندان برتر
۱۳۹۸/۰۶/۰۴

برگزاری مراسم شورای عمومی ، روز کارمند و تقدیر از کارمندان برتر

به مناسبت هفته دولت مراسم شورای عمومی ، روز کارمند و نیز تقدیر از کارمندان برتربا حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ، مدیران ستادی و جمع کثیری از کارکنان سازمان روز دوشنبه ۴ شهریورماه در نمازخانه برگزار شد.

 در این مراسم رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  طی سخنانی ضمن تشریح عملکرد سازمان اظهار داشت: نتیجه  یکی از  کار های انجام شده در سازمان، تولید حدود  80 درصد کنجاله دام مورد نیاز از 3 کار خانه روغن کشی استان می باشد.
محمد رضا اورانی افزود: استان خراسان رضوی از نظر خرید گندم رتبه اول را بدست آورده و 488 هزارتن گندم توسط مراکر مربوطه خریداری شده  است  که از این بابت  به درگاه خدواند شکرگزاریم و از کشاورزان وتولید کنندگان تشکر می کنم .
وی با اشاره بحران آب  ادامه داد: امسال تکلیف استان برای احداث گلخانه 245 هکتار است که 130 هکتار آن در دست احدات می باشد.   در این رابطه خراسان رضوی  نیاز به احداث 5 هزار هکتار گلخانه دارد ، که در سال جاری  حدود 800 میلیاردتومان از طرف دولت به استان اختصاص یافته و این  می تواند صرف احداث گلخانه ها شود.
وی گفت: امسال  123 میلیارد تومان اعتبار در فروردین ماه برای توسعه مکانیزاسیون به استان ابلاغ شده که تاکنون در این راستا  685 نفر با تسهیلات درخواستی 78 میلیارد تومان معرفی شده و 27 میلیار تومان از این تسهیلات پرداخت شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد: برای استفاده از هزینه های انجام شده در تکنولوژی،باید همگرایی معاونتهاو واحد های تابعه سازمان بیشتر شده  وبخشهای مختلف سازمان مکمل هم باشند  چون مردم ما را بعنوان متولی بخش کشاورزی می شناسند و همه ما را یکی میدانند .
محمد رضا اورانی بیان کرد: امسال برنامه کشت 50 هزار کلزا در راستای  تامین روغن خوراکی و کنجاله مورد نیاز دام  در کشت پاییزه در دست اقدام است و بذر و کود مورد نیاز ان  نیز تامین شده است.
وی عنوان نمود : همه ما باید دست در دست هم بدهیم و مشکلات و موانع را از پیش پای مردم برداریم و پاسخگویی و احترام به مردم  را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
در پایان از تعداد 47 نفر از کارکنان نمونه مرکز استان وکارکنان مدیریت جهاد کشاورزی مشهد، با اهدای هدایایی توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی،  تقدیر بعمل آمد .


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید