اولین گردهمایی مسئولین  روابط عمومی شهرستانها و ستاد استان در سال ۹۸
۱۳۹۸/۰۷/۱۱

اولین گردهمایی مسئولین روابط عمومی شهرستانها و ستاد استان در سال ۹۸

بمنظور بررسی فعالیتها و سیاستهای روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در دوره مدیریت جدید این اداره، اولین جلسه هم اندیشی با حضور مسئولین روابط عمومی شهرستانها استان و نیز نمایندگان روابط عمومی در معاونتها و مدیریتهای ستاد در روز سه شنبه ۹ مهرماه ۹۸ برگزار گردید.

در این گردهمایی مهندس اورانی رییس سازمان با تاکید بر اهمیت فعالیتهای روابط عمومی و اینکه لازمست حداقل سالالنه دوبار جلسه هم اندیشی روابط عمومی برگزار شود، تاکید کرد: لازمست اتاق فکر در مجموعه روابط عمومی ستاد و شهرستانها ایجاد شود و بدنبال آن وظایف مهم و اصلی روابط عمومی در شهرستانها شفاف و تبیین گردد.
رییس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: ارتباط با رسانه ها و نیز ایجاد ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی، موجب تقویت بخش کشاورزی و رفع شبهات خواهد شد.
مهندس اسماعیلی نیز با برشمردن اهمیت ارزیابی فعالیتهای روابط عمومی شهرستانها بمنظور انتخاب و تشویق برترین مسئولین روابط عمومی، تاکید کرد: بایستی این ارزیابی در طول سال توسط روابط عمومی سازمان در دستور کار قرار گیرد.
مشاور و مدیر حوزه ریاست سازمان افزود: در راستای فعالیتهای منجر به تعالی سازمانی، اقدام به تهیه شاخصهای متعددی نمودیم که در این خصوص روابط عمومی نقش مهم و موثری در کنار سایر قسمتهای سازمان ایفا خواهد نمود.
در ابتدای این گردهمایی مهندس رستمی، ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت: در طی نزدیک به 3 ماه که مسئولیت این اداره را عهده دار شدم با همکاری و همیاری همه پرسنل روابط عمومی در ستاد و شهرستان توانستیم تحولی چشمگیر در حوزه خبر و بخصوص تقویت پورتال و فضای مجازی ایجاد نماییم.

 سرپرست روابط عمومی سازمان تصریح کرد: برنامه های بسیار خوبی را تدارک دیدیم که در این جلسه بنا داریم به استماع نظرات روابط عمومی شهرستانها و ستاد بپردازیم و متعاقب آن برنامه ها را بصورت مکتوب به مدیران شهرستانها و ستاد ارائه کنیم.
در این گردهمایی آقایان طلوع، شکیبی و خانم عماری توضیحاتی در مورد روند کارهای روابط عمومی و راهکارهای بهبود و توسعه آن به حاضرین ایراد نمودند.
پس از آن هریک از حاضرین جلسه به بیان نقطه نظرات، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی یپرداختند.
در این خصوص آقایان قانع( مه ولات)- الف استوار( مشهد)- هاشمی نیک(سبزوار) و خانم محمدی خواه(داورزن) به نمایندگی از سایر شهرستانها، چالشها و موارد پیشنهادی خود را به ریاست سازمان اعلام نمودند.

در پایان بنابر ارزیابی عملکرد فعالیتهای هفته دولت در شهرستانها، به سه مسول روابط عمومی که بیشترین اقدامات مفید و موثر را داشتند، بشرح ذیل تقدیرنامه و هدایای مربوطه از طرف رییس سازمان ارائه گردید.
1- خانم محمدی خواه
شهرستان داورزن
2- آقای شرافتی- شهرستان قوچان

3- آقای اسدپور- شهرستان نیشابور؛ آقای طبیعی بنمایندگی از آقای اسدپور، لوح تقدیر را دریافت نمودند.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید